203,15 TL + KDV
Havale fiyatı192,99
TL+KDV
%
5
extra indirim
KoleksiyonTeklifFiyat Alarmı
Leonardo serisi olan Ego Tavan Lambası enerji tasarruflu yapısı ile duvarınıza veya tavanınıza rahatlıkla monte edebileceğiniz minimal yapısı ile her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir lambadır. Lamba fiyata dahildir.
![]() | BEYAZ GÖVDE! Kaliteli Mat BEYAZ gövdesi ve küre özel lambası ile tavanlarınıza şıklık katabilirsiniz. |
| IP | 20 |
| Islak / Kuru Mekan | Kuru Mekan |
| Lamba Tipi | Enkandesan |
| Duy | E27 |
| Lamba Sayısı | 1 |
| Max. Güç (W) | 15 cm 60 W |
| Voltaj | 230V |
| Güç Kaynağı | Dahil |
| İnsülasyon Sınıfı | II |
| Montaj Yeri | Duvar / Tavan |
| Montaj Tipi | Yüzeye Monte |
| Tipoloji | Armatür |
| Ampul | Dahil |
| Renk Sıcaklığı | 3000 K |
| Uygulama Mekanı | Konut aydınlatma, ofis, mağaza, hotel, restoran, bar aydınlatma, spor tesisi aydınlatma |
| Boyutlar | Ölçüler | |
|---|---|---|
| Garanti Bilgisi | : | Üretim Hatalarına Karşı 2 Yıl Üretici Garantili. |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 10000000025 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 32210 |
Benzer Ürünler









