13.132,89 TL + KDV
Havale fiyatı12.476,25
TL+KDV
%
5
extra indirim
KoleksiyonTeklifFiyat Alarmı
Leonardo Luce Italia üretimi olan bu şık dekoratif başucu masa lambası balsam, kokulu çubukları tutabilmesi amacıyla taşlanmış camdan yapılmıştır.
Alkol içermeyen kokulardan bir kaç damla koyarak etrafa hoş bir koku dağılımı sağlarken elektronik yapısı ile de çevreyi dekoratif bir şekilde aydınlatabilirsiniz.
Alkol içermeyen kokulardan bir kaç damla koyarak etrafa hoş bir koku dağılımı sağlarken elektronik yapısı ile de çevreyi dekoratif bir şekilde aydınlatabilirsiniz.
| Işık Kaynağı | Dahil |
| Voltaj | 230V |
| Difüzör | Taşlanmış Cam |
| Dimmer | Elektronik |
| Duy | G9 |
| IP Sınıfı | IP20 |
| Lamba Sayısı | 1 |
| Max.Güç (W) | 33W |
| Montaj Tipi | Mobil |
| Montaj Yeri | Masa |
| Paketteki Adet | 1 |
| Işık Rengi | 3000K |
| Tipoloji | Masa Lambası - Abajur |
| Aydınlatma Mekanı | Yatak Odası Aydınlatma, Salon Aydınlatma, Mutfak Aydınlatma, Banyo Aydınlatma |
| Boyutlar | Ölçüler | |
|---|---|---|
| Garanti Bilgisi | : | Üretim Hatalarına Karşı 2 Yıl Üretici Garantili. |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 310100 |
Benzer Ürünler













