112.651,27 TL + KDV
Havale fiyatı107.018,70
TL+KDV
%
5
extra indirim
KoleksiyonTeklifFiyat Alarmı
Fabbian Italia üretimi olan Pulse F03 Led Sarkıt Lamba cam ve led aydınlatma yapısı ile yeni nesil led teknolojiyi modern tasarımla evinize getiriyor.
Armatür 24 adet Led lambası ile mekanınıza oldukça şık bir aydınlatma ve atmosfer sağlıyor.
Armatür 24 adet Led lambası ile mekanınıza oldukça şık bir aydınlatma ve atmosfer sağlıyor.
| Işık Kaynağı | Dahil |
| Voltaj | 12V |
| Duy | LED G4 |
| IP Sınıfı | IP20 |
| Lamba Sayısı | 24 |
| Max.Güç (W) | 1,5W |
| Montaj Tipi | Sarkıt |
| Montaj Yeri | Tavan |
| Paketteki Adet | 1 |
| Renk / Finish | Kristal |
| Işık Rengi | 3000K |
| Tasarımcı | A. Saggia & V.Sommella |
| Tipoloji | Sarkıt Lamba |
| Aydınlatma Mekanı | Salon Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, Mutfak Aydınlatma, Çalışma Odası Aydınlatma |
| Boyutlar | Ölçüler | |
|---|---|---|
| Garanti Bilgisi | : | Üretim Hatalarına Karşı 2 Yıl Üretici Garantili. |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | F03A0100 |
Benzer Ürünler





















