1.685,64 TL + KDV
Havale fiyatı1.601,35
TL+KDV
%
5
extra indirim
Lütfen varyant seçimi yapınız
Ürününüz Hangi Renk Olsun?
KoleksiyonTeklifFiyat Alarmı
Leonardo, Queen serisi estetik yapısı ve halojen ışık kaynağı ile her mekânınızda kullanabileceğiniz İtalyan tasarımının son moda apliklerinden. Sizi ve sevdiklerinizi çekiciliği ile aydınlatacak. Güç kaynağı ve halojen ampulü fiyata dahildir.
![]() | RENK SEÇENEKLERİ! Krom Kaplama,Altın Sarısı ve Beyaz renk seçenekleri ile daha çekici bir mekana sahip olun. |
![]() | MAKYAJLARINIZ İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLSUN. Bu armatürü yatay yada dikey olarak ayna yanına monte ederek destekleyici makyaj aydınlatması olarak kullanabilirsiniz. |
| IP | 40 |
| Difüzör | Opal Cam |
| Islak / Kuru Mekan | Kuru Mekan |
| Lamba Tipi | Halojen |
| Boy | 22 cm |
| Yükseklik | 9 cm |
| Duy | R7s |
| Lamba Sayısı | 1 |
| Max. Güç (W) | 150 W |
| Voltaj | 230V |
| Güç Kaynağı | Dahil |
| İnsülasyon Sınıfı | I |
| Montaj Yeri | Duvar |
| Montaj Tipi | Yüzeye Monte |
| Tipoloji | Aplik |
| Ampul | Dahil |
| Renk Sıcaklığı | 3000 K |
| En | 12.5 cm |
| Uygulama Mekanı | Konut aydınlatma, ofis, mağaza, hotel, restoran, bar aydınlatma, spor tesisi aydınlatma |
| Boyutlar | Ölçüler | |
|---|---|---|
| Ağırlık | : | 0 |
| Garanti Bilgisi | : | Üretim Hatalarına Karşı 2 Yıl Üretici Garantili. |
| Teslimat Bilgisi | : | Stoklarda bulunan ürünler mesai saatleri içerisinde sipariş verildiğinde aynı gün kargolanmaktadır. |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 10000000069 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 30523 |
Benzer Ürünler





























