Pratica Mutfak Aydınlatma Armatürü
Barkod: 10000000068
Ürün Kodu: 143
Yorum Yap
(0)
753,83 TL + KDV
Havale fiyatı716,14
TL+KDV
%
5
extra indirim
KoleksiyonTeklifFiyat Alarmı

Stoktan Teslim
İtalyan modern tasarımının yeni modellerinden olan Pratica çok şık ve enerji tasarruflu floresan lambasıyla çok ekonomik ve mutfak ve diğer mekanlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif bir aydınlatma armatürü. Ayrıca Ampul fiyata dahildir.
![]() | FONKSİYONEL VE PRATİK! Tezgahlarınızı aydınlatırken ayrıca kepçe gibi diğer mutfak malzemelerinizi askıda tutabilirsiniz. |
| Voltaj | 230V |
| Boy | 58.2 cm |
| Yükseklik | 6.8 cm |
| Ampul | Dahil |
| Duy | G5 T5 |
| IP | 20 |
| Lamba Sayısı | 1 |
| Lamba Tipi | Flüoresan |
| Max. Güç (W) | 8 W |
| Montaj Tipi | Yüzeye Monte |
| Montaj Yeri | Duvar |
| Renk veya Finish | S/L Gümüş Rengi |
| Tipoloji | Armatür |
| Güç Kaynağı | Dahil |
| Islak / Kuru Mekan | Kuru Mekan |
| İnsülasyon Sınıfı | I |
| Renk Sıcaklığı | 3000 K |
| Uygulama Mekanı | Konut aydınlatma, ofis, mağaza, hotel, restoran aydınlatma |
| Boyutlar | Ölçüler | |
|---|---|---|
| Garanti Bilgisi | : | Üretim Hatalarına Karşı 2 Yıl Üretici Garantili. |
| Teslimat Bilgisi | : | Stoklarda bulunan ürünler mesai saatleri içerisinde sipariş verildiğinde aynı gün kargolanmaktadır. |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 10000000068 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 30984 |
Benzer Ürünler
















