Plafonyer 150 Dış Mekan Lamba
Barkod: 10000000062
Ürün Kodu: 137
Yorum Yap
(0)
1.008,81 TL + KDV
Havale fiyatı958,37
TL+KDV
%
5
extra indirim
KoleksiyonTeklifFiyat Alarmı
Dış mekan aydınlatmalarınızda güvenle kullanabileceğiniz bir aplik olan Plafonyer Dış Mekan Lambası Leonardo Luce Italia kalite ve güvencesiyle üretilmiştir. Polipropilen yapısı ile dış mekanlarınızda darbelere karşı da dayanıklıdır.
| IP | 44 |
| Renk veya Finish | N/B Siyah |
| Difüzör | PL Polikarbonat |
| Islak / Kuru Mekan | Islak Mekan |
| Lamba Tipi | Enkandesan |
| Boy | 27 cm |
| Yükseklik | 16 cm |
| Duy | E27 |
| Lamba Sayısı | 1 |
| Max. Güç (W) | 60 W |
| Voltaj | 230V |
| Güç Kaynağı | Dahil |
| İnsülasyon Sınıfı | II |
| Montaj Yeri | Duvar |
| Montaj Tipi | Yüzeye Monte |
| Tipoloji | Aplik |
| Ampul | Dahil |
| En | 11 cm |
| Uygulama Mekanı | Konut aydınlatma, ofis, mağaza, hotel, restoran, bar disko aydınlatma, spor tesisi aydınlatma |
| Boyutlar | Ölçüler | |
|---|---|---|
| Garanti Bilgisi | : | Üretim Hatalarına Karşı 2 Yıl Üretici Garantili. |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 10000000062 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 150/TNER |
Benzer Ürünler











